Aizņemēja dati

Lai saņemtu kredītu no Sauleskredīts.lv Tev ir jābūt vecumā no 21 līdz 65 gadiem un nepieciešami oficiālie ienākumi, ne mazāk ka 500 € netto.

.
.

Ienākumi un kredītsaistības

.
(īsi aprakstiet kapēc ir sabojāta)

UZMANĪBU! Aizpildot  pieteikuma anketu, Jūs  apstiprināt ka visi iesniegtie dati ir patiesi  un piekrītat ka Jūsu dati tiks pārbaudīti parādnieku datu bāzēs un Jums nav iebildumu ka DSA INVEST Sia  apstrādās saņemto informāciju. Iesniedzot pieteikumu Jūs apstiprināt ka Jūsu rīcībspēja nav ierobežota un nav nekādu apstākļu, kuri var ietekmēt uz lēmuma pieņemšanu.

Iesniegt pieteikumu
Iesniedzot šo aizdevuma pieprasījumu, Es piekrītu savu personas datu apstrādei pieteikuma izskatīšanai, informācijas saņemšanai no publiskajiem reģistriem un parādnieku datu bāzēm, kā arī apliecinu, ka visa sniegtā informācija ir patiesa.

Kredīta noformēšanai ir nepieciešama pase vai ID karte!

Klientiem, kas atkārtoti vēlas izmantot Sauleskredits.lv pakalpojumus, mēs vienmēr piedāvājam samazinātu procentu likmi un izdevīgākus kredītnosacījumus. Konsultācijas finanšu jautājumos sniedzam - BEZMAKSAS. Mūsu speciālisti individuāli izvērtēs  Jūsu situāciju.
svarīgi zināt

  • Pieteikuma iesniegšana

    Jums būs jāaizpilda pieteikumu un darba dienās stundas laikā saņemsiet atbildi savā e-pastā.
  • Līguma noformēšana

    Dokumentu noformēšanai būs nepieciešamas tikai 30 minūtes. Mēs taupām Jūsu laiku.
  • Naudas saņemšana

    Pēc līguma parakstīšanas nauda tiks ieskaitīta Jūsu kontā dienas laikā.

Katrs kredīts ir finansiāla atbildība.

Aizņematies apdomīgi, iepazīstieties ar nosacījumiem, nepieciešamības gadījumā izmantojiet mūsu konsultantu padomus.


Uzmanību! Aizņemot, piemēram € 1000 uz 12 mēnešiem, Gada procentu likme (GPL) ir 191,68%. Aizņēmuma likme gadā ir 96,00%, tas nozīme, ka Jums būs jāveic 11 maksājumi € 142.00 apmērā un viens maksājums € 141.71 apmērā. Komisijas maksa par aizdevuma izsniegšanu ir € 70,00. Kopēja pārmaksa par gadu ir € 793,68. Atgādinām par finansiālo atbildību, noformējot kredītu. Pirms kredīta ņemšanas izvērtējiet līguma nosacījumus.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.


Diemžēl, patēriņu aizdevumu izsniegšana uz laiku ir apturēta.

Maksimāla Aizņēmuma likme gadā ir 105%. Noformējot aizdevumu € 400 uz 12 mēnešiem, Gada procentu likme (GPL) ir 237.70%. Minimāla kredīta summa € 400 uz 12 mēnešiem. Komisijas maksa par aizdevuma izsniegšanu ir € 40,00. Kopēja pārmaksa par gadu ir € 329.49.

Minimālais iespējamais aizdevuma termiņš ir 6 mēneši, bet maksimālais – 24 mēneši.